Plasti Dip sprej

Plasti Dip je viacúčelový syntetický gumový náter s vysokou flexibilitou, ktorý sa dá jednoducho nanášať na očistený a odmastený povrch pomocou tohoto aerosólového rozprašovača. Výdatnosť jedného spreja je pri cca štyroch vrstvách približne 0,5 – 0,6 m^2. Plasti Dip odoláva vlhkosti, kyselinám, treniu a poveternostným vplyvom. Možnosti využitia Plasti Dip-u sú široké ako v interiéri, tak aj exteriéri. Plasti Dip je priľnavý na kov, drevo, sklo, textil, plasty, gumu a betón. Vrstva Plasti Dipu navyše poskytuje ochranu voči korózii a ponúka protišmykové a elektroizolačné vlastnosti. Plasti Dip zostane pružný a nezačne sa trhať či praskať ani za extrémnych okolností, práve vďaka jeho až 430% maximálnemu predĺženiu a teplotnému rozsahu použitia od -34°C do 93°C.

 

Plasti Dip sprej

Plasti Dip sprej 400ml

PLASTI DIP sprej v 400 ml balení, umožňuje veľmi jednoduché a praktické nanášanie PLASTI DIPu. Vytvára gumenú ochrannú vrstvu, ktorá sa dá podľa potreby opäť odstrániť bez poškodenia pôvodnej vrstvy.

Dostupné farebné varianty:
čierna, červená, biela, sivá (gunmetal), priesvitná, ružová, žltá, oranžová, flex modrá

 

 

 

Plasti Dip Camo

Plasti Dip Camo 400ml

PLASTI DIP Camo je rada sprejov vo vojenských „camo“ farbách. V 400 ml balení umožňuje veľmi jednoduché a praktické nanášanie PLASTI DIPu. Vytvára gumenú ochrannú vrstvu matného vzhľadu, ktorá sa dá podľa potreby opäť odstrániť bez poškodenia pôvodnej vrstvy.

Dostupné farebné varianty:
camo zelená, camo hnedá, camo béžová

 

 

 

Plasti Dip Pravá Metalíza

Plasti Dip Pravá Metalíza 400ml

PLASTI DIP Pravá Metalíza v 400 ml balení, umožňuje veľmi jednoduché a praktické nanášanie PLASTI DIPu. Vytvára gumenú ochrannú vrstvu, ktorá sa dá podľa potreby opäť odstrániť bez poškodenia pôvodnej vrstvy. Spreje tejto rady majú perfektné krytie, ich výsledkom je matná metalíza (matný povrch s metalickými trblietkami).

Dostupné farebné varianty:
antracit, hliníková/strieborná, starozlatá

 

 
Plasti Dip Blaze

Plasti Dip BLAZE 400ml

PLASTI DIP Blaze v 400 ml sprejovom balení, je nová rada výraznejších/krikľavých farieb. Vytvára gumenú ochrannú vrstvu, ktorá sa dá podľa potreby opäť odstrániť bez poškodenia pôvodnej vrstvy.

Dostupné farebné varianty:
oranžová, modrá, zelená, žltá, fialová, ružová

 

 

 

Plasti Dip Metalizer

Plasti Dip METALIZER 400ml

PLASTI DIP Metalizer v 400 ml sprejovom balení, dodáva metalický efekt a slúži najmä na konečnú povrchovú úpravu vrstvy Plasti Dipu.

Dostupné farebné varianty:
medená, zlatá, strieborná, grafitová

 

 

 

Plasti Dip GLOSSIFIER

Plasti Dip GLOSSIFIER 400ml

PLASTI DIP Glossifier v 400 ml sprejovom balení, dodáva lesklý efekt a slúži najmä na konečnú povrchovú úpravu vrstvy Plasti Dipu. Vyšším počtom vrstiev sa lesk zintenzívňuje.

 

 

 

 

Plasti Dip Pearlizer

Plasti Dip PEARLIZER 400ml

PLASTI DIP Pearlizer v 400 ml sprejovom balení, dodáva perleťový efekt a slúži najmä na konečnú povrchovú úpravu vrstvy Plasti Dipu. Vyšším počtom vrstiev sa perleťový efekt zintenzívňuje.

Dostupné farebné varianty:
strieborná perleť

 

 

 

Plasti Dip Primer

Plasti Dip PRIMER 400ml

PLASTI DIP Primer v 400 ml sprejovom balení sa používa ako podkladová vrstva pre zvýšenie priľnavosti Plasti Dipu, na miestach, kde nie je nutná možnosť následného odstránenia Plasti Dipu.